Archive for the ‘Bez kategorii’ Category

Zmiana ramówki.

Wrzesień 11, 2014

Choć lato jeszcze w pełni, pogoda super i ciepło nas nie opuściło z końcem sierpnia, to wielkimi krokami zbilża się jesień. Podła to pora roku, szczególnie jej druga część, kiedy złota zmienia się w mokrą i zimną. Przestawimy zegarki i zaczniemy się zastanawiać co zrobić ze zwiększoną ilością wolnego czasu. Akurat z tym ostatnim u nas nie będzie problemu. Kajecik jest zapisany małymi literkami od początku do końca kartki. Sporo tam pomysłów do wdrożenia, zmian i liftingów.

Czytaj dalej „Zmiana ramówki.”

GD Star Rating
loading...

Do poczytania.

Styczeń 28, 2014

Nie lubimy robić podsumowań… bez sensu. Lepiej jest planować. Jeśli ktoś nie ma czasu na czytanie to nie wolno klikać dalej. ;)

Czytaj dalej „Do poczytania.”

GD Star Rating
loading...

Przeraźliwy dźwięk wydobywający się z leżącej obok komórki wyrwał nas z głębokiego snu. Po chwili potrzebnej na otrząśnięcie się z otumanienia rzut okiem na zegar… chwila potrzebna na złapanie ostrości… 5 rano… Później kolejna chwila… po co? Wszystko jasne. Pora wstawać. Jedziemy na AirShow. Mimo, że to już czwarty raz, to nadal gdzieś w środku takie specyficzne emocje łaskoczą w żołądek. Wszystko spakowane. Aparaty są, akumulatorów – chyba więcej niż się przyda. Karty… tych nigdy za dużo. Na wszelki wypadek zabieramy więcej. Plecak pozapinany. Drugi plecak z jakimś lekkim jedzeniem i… dwoma bidonami z wodą. Nie wpuszczą nas… trudno. Wyleje pod nogi. Pogoda przepiękna. Słońce, które zdążyło się już wznieść na typową dla końca sierpnia wysokość świeci prosto w oczy podczas śniadania. Trzeba lekko opuścić roletę. Zapowiada się wspaniale.

Czytaj dalej „Nasz AirShow – tylko jeśli ktoś lubi dużo czytać”

GD Star Rating
loading...

Nowy stary rok.

Styczeń 18, 2013

Tak prawdę mówiąc to nowy rok wszedł na blog zupełnie niezauważony. W poprzednich latach zawsze temu wydarzeniu towarzyszyły jakieś emocje… Organizowaliśmy podsumowania fotograficzne, pokazywaliśmy ulubione zdjęcia z poprzedniego sezonu, organizowaliśmy konkursy… więcej się działo. W tym roku trochę inaczej. Podsumowania na razie być nie może, bo sezon 2012 jeszcze się nie skończył. No cóż… wstyd. W zasadzie pozostało już tylko „dopieszczanie” gotowego materiału, ale mimo to jakoś czas uciekł między palcami. Straconego nie da się nadgonić. Konkursów nie będzie. Za dużo z tym komplikacji i niepotrzebnych emocji. I tym właśnie sposobem, jesteśmy w 2013 roku. Umówmy się zatem, że zamiast podsumowań pokażemy jeszcze trochę zdjęć z 2012 roku a później przedstawimy plany na 2013 r. Plany są ciekawe. Ile z nich uda się zrealizować? Sporą część na pewno tak. Będą zmiany… mamy nadzieję, że na korzyść. Więcej dynamiki, inaczej, szybciej, krócej… ale lepiej. O wszystkim napiszemy juz niedługo. Dziś w nocy albo jutro rano wpis ze zdjęciami. Wróci na chwilę lato. Zapraszamy. Do usłyszenia.

Dziękujemy za tak pozytywny odbiór naszych ostatnich prac portretowych. Pracujemy nad tym, by każdy kto sobie zażyczy mogł takie zdjęcia u nas zrobić. Więcej na ten temat niedługo. Zainteresowani niech dadzą znać na email. ;)

GD Star Rating
loading...

Wesołych Świąt.

Grudzień 24, 2012

Rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu wspaniałych chwil zapamiętanych na zdjęciach ;)


Życzy


jbrfoto

GD Star Rating
loading...