Archive for the ‘Komunikaty’ Category

Błędy.

Grudzień 16, 2013

Nasz dostawca usług hostingowych postawił nasze serwisy na nowych serwerach. Ma być lepiej i szybciej. Dziś pojawiy się błędy w działaniu bloga. Na tę chwilę chyba wszystko ogarnęliśmy, ale gdyby pojawiły się błędy w działaniu – prosimy o informację.

GD Star Rating
loading...

Ogłoszenia.

Grudzień 9, 2013

1. Jeszcze tylko Marysia czeka na swoje zdjęcia. Już lada moment. Już prawie wszystko gotowe. ;)

2. Przypominamy, że jeśli macie jakieś listy do Świętego Mikołaja, które ma zrealizować w naszej pracowni ( wydrukowe, książkowe, albumowe), to niech się spieszy. Jutro zamykamy kolejkę do realizacji przed 24 grudnia. Czyli ostatnie godziny na podjęcie decyzji.

3. Zdjęciowe prezenty choinkowe są fajne. Odsyłamy na nasz pracowniany facebook. Tam dużo różnych pomysłów i inspiracji.

Pozdrawiamy

GD Star Rating
loading...

Komunikat.

Listopad 23, 2013

Jeśli planujecie w tym roku prezenty gwiazdkowe związane z fotografią (odbitki, wydruki fineART, wydruki na płótnie, albumy itd…), które chcielibyście realizować w naszej pracowni, to informujemy, że takie zlecenia – z prawie pewną gwarancją realizacji przed Świętami – przyjmujemy do 10 grudnia. Wszystkie złożone po 10 grudnia będą realizowane na bieżąco, ale nie możemy obiecać, że damy radę przed 23/24 grudnia. Na wszelki wypadek uprzedzamy z dużym wyprzedzeniem. ;)

Zapraszamy

jbrLAB

GD Star Rating
loading...

Ogłaszamy koniec awarii

Październik 17, 2013

Wreszcie udało się znaleźć i pokonać winowajcę problemów z koszmarnie długim ładowaniem strony. Teraz powinno być już błyskawicznie. Jeśli ktoś ma jeszcze problem i nadal trwa długo – trzeba wyczyścić cache przeglądarki. Tak czy inaczej… zło zostało pokonane  :brawo: :old:

GD Star Rating
loading...

Awaria.

Październik 10, 2013

Od kilku dni mamy problem z naszymi stronami. Z tą również. Strony ładują się koszmarnie długo. Samo połączenie z serwerem trwa miesiąc. Zgłosiliśmy problem do firmy w której mamy serwer i domeny. Wczoraj i dziś trwały prace, które miały wyjaśnić przyczynę problemów ( które pojawiły się nagle) ale nadal jak widać nie działa to dobrze. Wręcz przeciwnie… działa coraz gorzej.  Przepraszamy za utrudnienia w dostępie do bloga.  Mamy nadzieję, że uda się znaleźć przyczynę i ją szybko wyeliminować. Administratorzy po stronie firmy hostingowej mają dla nas dużo cierpliwości i starają się pomóc.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy jaki będzie dalszy obrót spraw. Jak się zgłasza problem na helpdesk, to odpowiedź jest przeważnie jedna – u mnie działa :green:   Mam nadzieję, że pomoc administracji nie skończy się na obecnym etapie i nasze strony znów zaczną chodzić dobrze… tak jak jeszcze kilka dni temu.

Tymczasem w razie utrudnień prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiamy

jbr

GD Star Rating
loading...