Archive for Marzec, 2011

Zmiana czasu.

Marzec 29, 2011

Z powodu natłoku spraw różnych bardzo prosimy planować spotkania z nami w sprawie fotografowania po godz. 19. Wcześniej jest to niemożliwe.

Przepraszamy za utrudnienia.

GD Star Rating
loading...

Pozostając w temacie…

Marzec 24, 2011

ale troszkę inaczej.

Na mnie zrobiło ogromne wrażenie… mimo, że ten sport jest mi całkowicie obcy.

GD Star Rating
loading...

Miało nie być, ale będą. I z tego powodu bardzo się cieszymy i jako, że mieliśmy już okazję być – bardzo polecamy.

27 i 28 sierpnia 2011 r. na lotnisku w Radomiu odbędą się pokazy lotnicze. Po wypadku, który miał miejsce na pokazach dwa lata temu,  tegoroczna impreza stała pod znakiem zapytania. Na szczęście jest dobra decyzja i w zasadzie jest pewne, że pokazy się odbędą.

Do końca sierpnia jest jeszcze kawał czasu, ale naprawdę warto w planach urlopowych i kalendarzach zaznaczyć sobie przynajmniej jeden z 2 dni na wizytę w Radomiu. My – jeśli nic złego się nie wydarzy – na pewno się wybieramy. Sugerujemy również zaopatrzyć się do tego czasu w aparaty foto, długie obiektywy i lornetki. Jeśli ktoś lubi oglądać samoloty – to nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli ktoś nie lubi to warto choćby dlatego, że jest mnóstwo niezdrowego jedzenia i napojów wyskokowych na miejscu. :brawo:

To co? Widzimy się na miejscu… ;)

GD Star Rating
loading...

Właśnie… trzeba wiele czasu i przemyśleń, żeby uzasadnić samemu sobie w sposób zadowalający potrzebę zakupu pewnych zabawek.

W naszym przypadku tak właśnie jest z iPadem. Przydatny… czy nieprzydatny… jeśli przydatny to do czego..? Czy jest przewaga nad notebookiem czy netbookiem?

Przemogłem się, poszedłem do sklepu, stanąłem przy półce z tymi zabawkami… i zeszło mi tam ponad godzinę.

Teraz już łatwiej jest uzasadnić. Nie będę pisał o wszystkim, bo zalet i wad można by wymienić pewnie bardzo dużo. Dla mnie największą zaletą jest to, że jak mam ochotę sprawdzić coś w internecie w niedzielny poranek, to nie muszę włączać komputera, czekać kilka minut aż się wszystko uruchomi, tylko naciskam guzik i działa.

Do zapisywania kalendarza,  zdjęć, internetu, e-poczty – rewelacja.   Argument koronny – prowadzenie bloga – łatwiej, szybciej. Wystarczy. Obecna cena zachęca.

A jakie jest Wasze zdanie? Przydatny czy nie?

Zdjęcie pobrane z internetu.

GD Star Rating
loading...

Wiosna.

Marzec 21, 2011

Pierwszy dzień wiosny… jestem przekonany, że zaglądając na nasz blog byliście pewni jaki będzie tytuł dzisiejszego wpisu. ;) Od dziś będziemy bardzo uważnie poszukiwać wiosny. W miniony weekend nadal nic ciekawego nie znaleźliśmy. Mam również nadzieję, że z dzisiejszym dniem powiedzenie „żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce” przestanie obowiązywać.

Małysz skończył karierę, Stoch wyskoczył pierwsze miejsce na mamucie… a ja dostałem prezent niespodziankę… taką niespodziankę, której w życiu bym się nie spodziewał. ;) I w związku z tym, że jestem niesamowicie zadowolony, to się pochwalę wszystkim…

Bardzo dziękuję… za prezent i za pamięć. ;)

Jeśli ktoś z Was znalazł już wiosnę – czekamy na wszystkie informacje na ten temat… bo my rano musieliśmy oskrobać zamarznięte szyby.

Miłego dnia, miłej wiosny.

GD Star Rating
loading...