Archive for Luty, 2013

Dla zimy… :czerwona:

GD Star Rating
loading...

Po Ślubie przeważnie jest plener… ;)

Czytaj dalej „Plener Ewelinki i Łukasza.”

GD Star Rating
loading...

Czasu na wszystko coraz mniej a rzeczy i spraw do ogarnięcia coraz więcej. Niestety w pierwszej kolejności cierpi na tym blog. Dlatego tylko wycinek z dużej całości.

Zapraszamy.

Czytaj dalej „Ślub Ewelinki i Łukasza w bardzo, bardzo dużym skrócie.”

GD Star Rating
loading...

Dla wielu z Was mieliśmy przyjemność wykonać zdjęcia podczas niezwykle ważnych chwil. Towarzyszyliśmy Wam podczas uroczystości ślubnych, Chrztów dzieci i ich pierwszych urodzin oraz innych okazji. Uwieczniliśmy na zdjęciach tysiące pocałunków, uśmiechów, łez wzruszenia i pełnych radości, niepowtarzalnych chwil. Pamiętamy każde zdjęcie, wszystkie uroczystości i spędzony z Wami czas. Często przeglądamy nasze archiwum, wracamy do zdjęć sprzed kilku miesięcy… a czasem kilku lat. Wiele z tych zdjęć z pewnością zasługuje na to, by znaleźć swoje miejsce nie tylko w albumie fotograficznym, ale również w innej, pełniejszej formie.

Właśnie dlatego przedstawiamy specjalną ofertę. Proponujemy wydruki wielkoformatowe przygotowane na wspaniałym papierze typu FineART o właściwościach archiwalnych (zapewniającym jakość i kolory na wiele lat) oraz jedenasto pigmentowej maszynie, o ogromnych możliwościach oddania koloru i detalu.

Oferta dotyczy zdjęć wykonanych przez nas, ponieważ możemy wziąć pełną odpowiedzialność za uzyskany efekt końcowy. Zapewniamy przygotowanie zdjęcia do druku oraz na życzenie – naklejenie na piankę oraz oprawę.

Piszcie, dzwońcie, zadawajcie pytania. Gotowego cennika nie ma. Każde zlecenie będziemy wyceniać indywidualnie. Każde objęte jest wyjątkowym, walentynkowym rabatem. Przy zamówieniu kilku wydruków – dodatkowe profity.

Przyjmowanie zamówień zaczynamy od dziś. Termin realizacji będziemy ustalać indywidualnie.

Zapraszamy!

GD Star Rating
loading...

No to raz jeszcze…

Luty 3, 2013

Skan z negatywu. Zdjecie zrobione… z 15 lat temu… albo więcej.

GD Star Rating
loading...