Archive for Czerwiec, 2011

1 lipca.

Czerwiec 30, 2011

Już jutro. Niby nic nadzwyczajnego, ale tego dnia u nas rozpoczynamy rezerwację terminów ślubnych na następny sezon. Jeśli ktoś nie uległ presji i jeszcze nie podpisał umowy z inną firmą to zapraszamy. :wink:

Zasady się nie zmieniają. Kontaktować się można z nami na przeróżne sposoby, ale rezerwacje przyjmujemy tylko przez telefon albo osobiście. Rezerwacja jest ważna 14 dni. To jest czas na zastanowienie się, doprecyzowanie szczegółów i podjęcie decyzji.  Być może dla terminów mniej „obleganych” rezerwacje będą ważne nieco dłużej, ale nad tym jeszcze będziemy myśleć i informować indywidualnie. Teraz ważna informacja – w przypadku braku dalszych kroków z Waszej strony i ostatecznej decyzji, termin bez informowania wraca do puli terminów wolnych i tu odstępstw nie będzie. Gwarancję daje dopiero podpisana z nami umowa. Jeśli będą dwa zapytania dotyczące konkretnego terminu – pierwszeństwo ma pierwszy. Jeśli w podanym terminie pierwsze zapytanie nie doczeka się finału, wtedy kolejne ma pierwszeństwo. Na szczęście są to sporadyczne przypadki.

Myślę, że zasady rezerwacji są liberalnie skonstruowane. Jest czas na zastanowienie się, poszukanie lepszych lub innych opcji i decyzję.

Najlepiej kontaktować się z nami od godz. 18. Wtedy mamy więcej czasu żeby z Wami rozmawiać i udzielać wszystkich informacji.

Do dyspozycji jest również nasz e-mail. Jeśli są jakieś pytania – będziemy na bieżąco odpowiadać. ;)

W zakładce rezerwacje informacje te są stale dostępne, ten wpis proszę traktować tylko jako przypomnienie.

Zapraszamy.

GD Star Rating
loading...

Jeż Jerzy.

Czerwiec 28, 2011

Iglok, śpilok, kolcok… jeż… Od zawsze wiedziałem, że jeże tupią, ale nigdy nie miałem okazji zobaczyć jeża a tym bardziej dotknąć. Ciekawe doświadczenie.

Przechodził sobie przez środek małej, ale dość ruchliwej drogi.  Myśleliśmy że się spłoszy i ucieknie. Wcale nieprawda. 

Pozowanie do zdjęć chyba mu się podobało. Na koniec zwinął się w kłębek i uznał że jest niewidzialny. ;) Wcale niełatwo było go podnieść i znieść z drogi do sadu obok ;)

GD Star Rating
loading...

Martusia – zapowiedź.

Czerwiec 27, 2011

Obiecałem, że będą dwa i że będą jeszcze wczoraj. Nie udało się. W ramach rekompensaty jest bonusik. ;)

Czytaj dalej „Martusia – zapowiedź.”

GD Star Rating
loading...

Gadżet

Czerwiec 22, 2011

W sumie banalna rzecz, ale… jeśli ktoś z Was przegląda nasz blog z urządzeń mobilnych apple, to można dodać sobie skrót do nas w postaci ikony. Z poziomu Safari trzeba dodać zakładkę do nas w opcji „dodaj jako ikonę”. Na pulpicie pojawi się nasze logo, które będzie bezpośrednim linkiem do naszego bloga. 8)
To działa już od dawna, ale wraz ze wzrostem popularności tabletów, delikatnie o takiej opcji przypominamy. No i jak skrót już jest, to zawsze chętniej i częściej się klika do nas :)

Być może działa też na innych mobilnych systemach. Jeśli tak, prosimy o informację ;)

Pozdrawiamy.

GD Star Rating
loading...

jak zwykle… prosto z maszyny… ;)

GD Star Rating
loading...