Archive for Sierpień, 2013

No i stałosię…

Sierpień 29, 2013

Dziś padł ostatni bastion oporu fotografii tradycyjnej, zwanej analogową. D zakupil do pracy (taaa jasne… :D:D)ProDSLR.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

jbr

GD Star Rating
loading...

Przeraźliwy dźwięk wydobywający się z leżącej obok komórki wyrwał nas z głębokiego snu. Po chwili potrzebnej na otrząśnięcie się z otumanienia rzut okiem na zegar… chwila potrzebna na złapanie ostrości… 5 rano… Później kolejna chwila… po co? Wszystko jasne. Pora wstawać. Jedziemy na AirShow. Mimo, że to już czwarty raz, to nadal gdzieś w środku takie specyficzne emocje łaskoczą w żołądek. Wszystko spakowane. Aparaty są, akumulatorów – chyba więcej niż się przyda. Karty… tych nigdy za dużo. Na wszelki wypadek zabieramy więcej. Plecak pozapinany. Drugi plecak z jakimś lekkim jedzeniem i… dwoma bidonami z wodą. Nie wpuszczą nas… trudno. Wyleje pod nogi. Pogoda przepiękna. Słońce, które zdążyło się już wznieść na typową dla końca sierpnia wysokość świeci prosto w oczy podczas śniadania. Trzeba lekko opuścić roletę. Zapowiada się wspaniale.

Czytaj dalej „Nasz AirShow – tylko jeśli ktoś lubi dużo czytać”

GD Star Rating
loading...

AirShow Radom.

Sierpień 25, 2013

No cóż… bolesna lekcja pokory. Brakło milimetrów w obiektywie. O dobrych zdjęciach na pokazach możemy jedynie pomarzyć… Impreza ogólnie udana. Poza zdjęciami. Więcej napiszemy przy okazji pokazania pozostałych 4, które z ponad 2 tysięcy nadają się do pokazania. ;)

GD Star Rating
loading...

Informacja

Sierpień 25, 2013

Realizacja zleceń odbitkowych nieco się przeciąga ze względu na zmiany techniczne w naszej pracowni. Maszyna LAB na której przygotowywane są odbitki będzie miała nowe, jeszcze lepsze profile kolorów. Dzięki temu przekazane prace powinny być jeszcze ładniejsze. Wstrzymaliśmy realizację, żeby poczekać już na nowości. Oczekiwanie zrekompensujemy jeszcze piękniejszymi kolorami na zdjęciach. W najbliższym czasie swoje zdjęcia otrzyma kilkoro dzieci… które jak wiadomo czekają o wiele bardziej niż dorośli ;)

Pozdrawiamy

jbr

GD Star Rating
loading...

Czytaj dalej „Ślub Milenki i Tomka – część 2.”

GD Star Rating
loading...