Archive for Grudzień, 2015

Plener Natalii i Karola.

Grudzień 31, 2015

Rok zamykamy zdjęciami z letniego pleneru Naralii i Karola.

Podsumowania wyszły już z mody. Nie ma sensu wspominać tego co było. Trzeba planować. Jeśli mielibyśmy sobie czegoś życzyć na nowy 2016 rok, to tylu fajnych reportaży, co w 2015. ;)

Dziękujemy wszystkim za zaproszenia na uroczystości, które mogliśmy dla Was fotografować. Dziękujemy za Waszą obecnośc tu na naszym blogu i na profilu facebook naszej pracowni.

Plany na nadchodzący rok są tak poważne, że pewnie znów nie starczy nam czasu i możliwości, żeby wszystkie zrealizować. Głowy pełne pomysłów, które na bieżąco wdrażamy. Nowe produkty, nowe materiały, nowe albumy, książki, papiery, pudełka, nowe urządzenia drukujące… wszystko po to, żeby zapewnić najlepszą możliwą jakość. W świecie dążącym ponad wszystko do usługi taniej, często kosztem jakości, nasze działania może nie są uzasadnione z biznesowo-marketingowego punktu widzienia… ale to bez znaczenia. Jeśli mamy firomować coś naszym logo, to musi być wysokiej jakości. To na pewno w nadchodzącym roku się nie zmieni. ;)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pleneru Naralii i Karola. Cieszymy się, że właśnie dziś przypadł czas ich publikacji. ;)

Pozdrawiamy

Szczęśliwego i Dobrego Nowego Roku!!!!

jbr

Czytaj dalej „Plener Natalii i Karola.”

GD Star Rating
loading...

Plener Magdy i Artura.

Grudzień 19, 2015

Bez pisania. Trzeba zobaczyć ;)

Czytaj dalej „Plener Magdy i Artura.”

GD Star Rating
loading...