Archive for Grudzień, 2012

Wesołych Świąt.

Grudzień 24, 2012

Rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu wspaniałych chwil zapamiętanych na zdjęciach ;)


Życzy


jbrfoto

GD Star Rating
loading...

T.LOVE

Grudzień 22, 2012

Grają razem 30 lat.  Muzyka na której nie jedna /jeden z nas sie wychował. Mimo to wychodzą na scenę i energia z jaką nadal potrafią zagrać – niesamowita.

Zdjęcia jeszcze gorące. Jest ich bardzo dużo i za jakiś czas na pewno szerszy materiał. Dziś tylko garstka.  Koncert T.Love w Studio im. Agnieszki Osieckiej. 22 grudnia 2012 r.

Zapraszamy.

Czytaj dalej „T.LOVE”

GD Star Rating
loading...

Rozdarcie.

Grudzień 21, 2012

Załóżmy taką sytuację – ktoś ogląda zdjęcia pewnego fotografa, dostrzega różne detale, zachwyca się techniką, jakością, docenia kadr, temat i podsumowuje to w ten sposob – piękne zdjęcie… ma Pani/Pan na pewno doskonały aparat fotograficzny, obiektyw i oświetlenie skoro takie zdjęcie powstało…

Czy taki fotografo powinien się wtedy cieszyć, czy nie powinien się cieszyć? Ja gdybym musiał odpowiedzieć na takie pytanie czułbym się rozdarty… Dlaczego?

Przyszedłem do dobrej restauracji, usiadłem, zamówiłem wino oraz potrawę. Po jakimś czasie danie trafia na mój stół. Zabieram się za konsumpcję i jestem zachwycony, wniebowzięty… brak mi słów, żeby opisać doznania jakie towarzyszą temu co jem. Wołam kelnera i uprzejmie proszę go, żeby wezwał kucharza, który przygotował posiłek. Kucharz przychodzi, ja wstaję, gratuluję mu i wszelkimi znanymi przymiotnikami zachwalam to, co dostałem do zjedzenia. W ostatnim zdaniu mówię… musi mieć pan wspaniałe i markowe garnki, patelnie i komplet nisamowicie ostrych noży kuchennych, skoro udało się panu przygotować taką ucztę dla podniebienia…

To jak jest…? Powinien być rozdarty fotograf przy odpowiedzi na pytanie jak wyżej czy nie?

GD Star Rating
loading...

Z ulubionych.

Grudzień 20, 2012

Jest katalog na dysku a w nim pojawiają się takie zdjęcia, które bardzo lubimy, które powodują, że zatrzymujemy się przy nich dłużej i takie, które sprawiają, że się uśmiechamy i że nadal mamy motywację do tego, żeby szukać inspiracji i kolejnych pomysłów na zdjęcia. W tym katalogu są bardzo różne zdjęcia, nie tylko ślubne… i wciąż ich przybywa ;)

Powolutku wychodzimy na prostą i odrabiamy kolosalne zaległości. Wygląda na to, że zamknięcie sezonu 2012 i rozpoczęcie 2013 może się zazębić…   :?    Za dużo się działo. Najwyższa pora trochę zwolnić.

To jedno ze zdjęć z naszego katalogu. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy ;) 8) Pozdrawiamy J&J.

GD Star Rating
loading...

Raz Dwa Trzy… w Trójce.

Grudzień 17, 2012

Piękny koncert, piękna muzyka. Tak zwyczajnie… w niedziele… bez okazji…

Dwa. Będzie więcej. Za jakiś czas. Tym razem warto poczekać.

Czytaj dalej „Raz Dwa Trzy… w Trójce.”

GD Star Rating
loading...