Archive for Luty, 2010

Objaśnienia.

Luty 23, 2010

Blog urodził się niedawno i tak naprawdę każdego dnia bardzo mocno grzebiemy w kodzie źródłowym, aby był możliwie przystępny i ciekawy.

W ostatnich dniach do Waszej dyspozycji oddaliśmy kilka nowości.

Pierwsza, która chyba dość mocno rzuca się w oczy, to możliwość łatwego i szybkiego przesyłania wiadomości z naszego bloga bezpośrednio pocztą e-mail lub na portale społecznościowe. Przydać się może osobom korzystającym głównie z facebooka i twittera. Nas tam jeszcze nie ma, ale pewnie niedługo się pojawimy.

Dodaliśmy ikonkę komunikatora gg, która pokazuje nasz aktualny status. Jeśli chcecie z nami pogadać, piszecie śmiało. Mam tylko prośbę, by podać chociaż imię i napisać zdanie w jakiej sprawie komunikujecie się z nami. Sami wiecie, że jest masa niechcianych wiadomości rozsyłanych do wszystkich przez serwis gg i nie sposób na wszystko odpowiadać.

Przez ostatnie dwa dni pracowałem nad udoskonaleniem silnika odpowiedzialnego za komentarze. Niestety poległem i w tej chwili rozwiązanie jest mocno doraźne. Jeśli ktoś się zna na php i chciałby i mógłby pomóc, proszę o kontakt. Zakładam ze sprawa jest banalna bo wszystko pracuje jak potrzeba. Nie mogę rozwiązać tylko pewnej estetycznej kwestii. Dla kogoś lepiej obeznanego w temacie, to pewnie będzie pikuś.

Wszystko inne na razie zostaje tak jak jest.

Jeśli chodzi o częstotliwość pojawiania się nowych wpisów, to nie będzie na dzień dzisiejszy zatrważająca. Chciałbym by blog zachował jak najbardziej fotograficzny charakter. I tak nie jest dobrze, bo od początku nie ma żadnego zdjęcia.

Dziś zrobimy mały test. Dwa zdjęcia z reportażu nad którym właśnie pracujemy.

Przy okazji przetestujemy czy wielkość obrazków jest odpowiednia.

Zapraszam do odwiedzania naszego bloga, do korzystania z dostępnych opcji i do interaktywnego udziału w jego funkcjonowaniu. Zapraszam do dyskusji przez komentarze. Mam nadzieję, że lada moment będzie to jeszcze łatwiejsze ie bardziej dostępne.

GD Star Rating
loading...

Pora zacząć skreślać dni w kalendarzu pozostałe do wakacji…

GD Star Rating
loading...

Uwaga!

Luty 12, 2010

Nastąpiła zmiana adresu bloga.

Obecny i stały adres to www.jbrfoto.com/blog

Za utrudnienia przepraszamy.

GD Star Rating
loading...

Nadajemy rytm…

Luty 10, 2010

Utwór przewodni jbrfoto na rok 2010:

.

.

.

.

Stwierdzam, że rytm został oficjalnie nadany.  :)

GD Star Rating
loading...

Aktualizacja.

Luty 3, 2010

Nasza strona internetowa została zaktualizowana. Dodaliśmy nowe zdjęcia plenerowe.

Zapraszamy.

GD Star Rating
loading...