Archive for Styczeń, 2011

Jak widzicie – bardzo długo zastanawialiśmy się, czy w ogóle kontynuować tę zabawę. Z jednej – strony świadomość tego, że trzeba będzie pewnie znów pilnować by głosy były poprawnie oddawane i konieczność poświęcenia temu zajęciu znacznej ilości czasu. Z drugiej strony – szkoda nam przerywać kolejną zabawę przed jej zakończeniem.

Dlatego dziś mimo wszystko kolejna i prawdopodobnie ostatnia odsłona zabawy podsumowującej.

Z ostatniego zestawu przeszły 4 zdjęcia. To głosowanie powinno rozstrzygnąć ostatecznie, które zdjęcie umownie nazwiemy zdjęciem roku. Jeśli któreś zdjęcie zdobędzie przeważającą liczbę głosów – zakończymy tym samym zabawę i będziemy mieć laureata. Jeśli dwa zdjęcia zdobędą jednakową liczbę głosów – zrobimy dogrywkę. Dogrywka będzie dotyczyć 2 zdjęć – w kolejności jakiej ułoży je system. Nawet jeśli wszystkie 4 zdjęcia zdobędą jednakową liczbę głosów, to i tak tylko 2 przejdą dalej. System układa je według kolejności oddanych głosów.

W każdym razie – wszystko będzie tak przebiegać, jeśli będzie sprawnie przebiegać. Jeśli przestanie i zacznie się znów dziać źle – przerywamy wszystko bez ostrzeżenia, a cała zabawa i wszystkie związane z tym wpisy – lecą do kosza.

Teraz zasady głosowania:

Zestaw składa się z 4 zdjęć. Głosujemy na DWA zdjęcia. Każdy zaznacza DWA zdjęcia i oddaje głos. Głosy pojedyncze, dublety i inne głosy nieprawidłowe – będą usuwane z głosowania.

Bardzo Was proszę… zaznaczajcie zdjęcia które naprawdę się Wam podobają. Nie wybierajcie matematycznie tylko dlatego, by windować któreś ze zdjęć. Niech ostateczny wynik będzie dla nas wszystkich niespodzianką a nie wynikiem rozgrywek szachowych… ok? Wierzę, że tym razem wszystko zagra.
Zapraszamy do ZABAWY(!).

Czytaj dalej „Podsumowanie roku 2010 – finał.”

GD Star Rating
loading...

Za czym Wam się tęskni?

Styczeń 26, 2011

Bo mi właśnie zamarzyła się wielka micha truskawek, takich kwaskowych, prosto z krzaczka, tylko opłukanych w wodzie…

zdjęcie pobrane z internetu. nie znam autora.

GD Star Rating
loading...

Zuzia.

Styczeń 25, 2011

Taka mała modelka a taka wielka cierpliwość…

Zapraszamy.

Czytaj dalej „Zuzia.”

GD Star Rating
loading...

Przecinek.

Styczeń 24, 2011

No właśnie. Pora na jakiś wpis, który nie będzie zabawą, głosowaniem czy inna formą aktywności. Skupimy się dziś wyłącznie na motywie relaksacyjnym. :)

Te trzy niedobrzelce żyją i mają się dobrze. Czy Wy też lubicie koty tak jak my?

Co do dalszego przebiegu zabawy – nie podjęliśmy decyzji czy w ogóle będzie.

Pozdrawiamy wszystkich zaglądających.

GD Star Rating
loading...

Podsumowanie po półfinale.

Styczeń 22, 2011

Ostatnie dni to było niemałe przeżycie dla nas. Nie przypuszczaliśmy ani nie braliśmy pod uwagę takiego przebiegu zdarzeń. Nasz blog przeżył prawdziwą inwazję odwiedzin. Jeszcze nigdy w historii istnienia tego bloga nie było tak nagłego przyrostu oglądalności w ciągu doby.

Nie sądzę, że nagle nasza działalność zyskała tylu fanów. Zrzucam ten wynik na półfinałowe głosowanie w naszej zabawie. Nie sądziłem, że poruszycie niebo i ziemię, rodzinę, znajomych, nieznajomych i kogo się tylko da, żeby wybrane przez Was zdjęcia przeszły dalej. Nie będę pisał na temat sposobu i zastosowanych metod. Szkoda tylko, że nie zawsze wybór był wyborem a często stawał się zimną kalkulacją matematyczną.

Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, czy zabawa będzie kontynuowana. Szkoda, że po raz kolejny zabawa przestaje być zabawą w trakcie jej trwania. Tym bardziej nie jest to dla mnie zrozumiałe, że nie są przewidziane jakiekolwiek nagrody a nazwa „zdjęcie roku”, to określenie czysto umowne.

Głosowanie w tej części uważam za zamknięte. Przechodzą dalej pierwsze 4 zdjęcia w kolejności takiej jak ustawił je system.

I na koniec wyrazy uznania dla wszystkich, którzy zajmują się administrowaniem i moderacją w serwisach internetowych. Teraz wiem jak ciężki jest to kawałek chleba. Dziękuję osobom, które pomogły nam ogarniać na bieżąco temat.

Teraz wyniki:

1:  zdjęcie 11

2:  zdjęcie 1

3:  zdjęcie 4

4:  zdjęcie 5

Te zdjęcia przeszły przez sito. Jaki będzie ich dalszy los… musimy się zastanowić.

Do usłyszenia.

GD Star Rating
loading...