Archive for Listopad, 2016

Nowa strona WWW

Listopad 21, 2016

Ciężko jest opanować prowadzenie kilku serwisów w internecie. Strona pracowni, strona zdjęciowa, facebook pracowni… poza tym sporo korespondencji i nagle okazuje się, że wszystko jest trochę zaniedbane. Ciężko wygospodarować czas, żeby wszystko było aktualne. Nie ukrywamy, że poświęciliśmy dużo czasu i środków na stronę pracowni. Z różnych względów informacje na niej zawarte muszą być aktualne i wyczerpujące.

Myśleliśmy, żeby połączyć to wszystko w jeden duży serwis, ale tak się nie da. Jak ktoś szuka informacji o wydrukach, to niekoniecznie musi trafić na zdjęcia ślubne i odwrotnie.

Mamy pełną świadomość, że najbardziej zaniedbana jest nasza strona fotograficzna. Postanowiliśmy to nadrobić i wreszcie zbudować sobie stronę główną, która chociaż trochę nabierze aktualnego wyglądu. Prace nadal trwają i na pewno jeszcze trwać będą. Przygotowujemy teksty, które mają być pomocne i odpowiadać na wiele pytań. Będą duże zdjęcia, będzie małe portfolio z ulubionych zdjęć. Mamy nadzieję, że się spodoba. Blog zostaje. Minimalnie zmieni się jego szata graficzna, ale nadal będzie to miejsce w którym pojawiały się będą bieżące zdjęcia.

W wolnej chwili zapraszamy na stronę główną http://www.jbrfoto.com/

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna się podoba. Na pewno będzie jeszcze poprawiana. Powinno być fajnie.

Pozdrawiamy!

jbr

GD Star Rating
loading...