Archive for Październik, 2010

Pleneru Kamilki i Artka zapowiedź.

Październik 28, 2010

Dość długie przerwy ostatnio nam się na blogu robią, dlatego dziś w ramach rekompensaty zapowiedź trochę dłuższa niż zwykle. No ale dlaczego nie, skoro jest czym zapowiadać… ;)

Więcej przy okazji całości. Dziś tylko garstka zdjęć.

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy mimo tych przerw, regularnie do nas zaglądają.

Pozdrawiamy

Czytaj dalej „Pleneru Kamilki i Artka zapowiedź.”

GD Star Rating
loading...

Renata i Paweł w plenerze…

Październik 25, 2010

Październikową porą…

Czytaj dalej „Renata i Paweł w plenerze…”

GD Star Rating
loading...

Muzyczny – część 3.

Październik 22, 2010

Dwa tygodnie minęły od ostatniego wpisu muzycznego na blogu.

W ankiecie w której prosiłem o Waszą opinię na temat wątków muzycznych wzięło udział … 9 osób… wow!

Skoro wszystkie 9 wypowiedziało się na „tak”, to dziś pozwolę sobie kontynuować naszą wycieczkę muzyczną.

Nadal zachęcam i proszę o udział w ankiecie, którą poniżej zamieszczam. Każdy głos się liczy ;)
___________________________________

Czy kącik muzyczny jest potrzebny?

  • Tak, chętnie zatrzymam się przy takim wpisie i posłucham. (100%, 13 Votes)
  • Nie, zaglądam tylko do zdjęć i nie mam czasu na słuchanie muzyki. (0%, 0 Votes)

Total Voters: 13

Loading ... Loading ...

___________________________________

Dziś w ramach kącika dźwiękowego niejako ciąg dalszy tego sprzed 2 tygodni. Nie, nie będzie dziś Lenny’ego po raz kolejny, choć jeszcze  sporo ciekawych rzeczy w jego wykonaniu mógłbym wkleić. Dziś będzie piosenka w wykonaniu Vanessy, która przez jakiś czas była dziewczyną Kravitza. Nawet coś tam wspólnie nagrywali… Losy związku są raczej oczywiste, kariera Vanessy też niezbyt burzliwa, ale ten kawałek podoba mi się bardzo. A jakie jest Wasze zdanie?

Czytaj dalej „Muzyczny – część 3.”

GD Star Rating
loading...

Porządki w komentarzach.

Październik 22, 2010

Od dłuższego czasu widziałem potrzebą uporządkowania komentarzy na blogu. Dla mnie były one mało czytelne a jak ktoś zajrzał pierwszy raz – to już zupełnie kiepsko to wyglądało. Trudno też było się zorientować jak komentarz dodać.

Dziś starałem się  wszystko nieco uczesać. Działa znacznie lepiej a na pewno jest bardziej czytelne i widać wreszcie kto co napisał. Często zachęcałem i nadal zachęcam do dyskusji. Mam nadzieję, że nowy wygląd i kilka nowych opcji będzie temu sprzyjać.

Jedna z opcji, ta kolorowa, jest na razie uruchomiona testowo. Jeśli będzie nadużywana i blog zrobi się zbiorem migających obrazków – wyłączę. Jeśli zobaczę, że używane jest z umiarem i łatwiej będzie wyrazić się w ten sposób, czemu nie – zostanie.

Wreszcie jest konkretny przycisk do dodawania komentarzy. Wcześniej w tym miejscu był licznik i tak naprawdę do niczego nie był potrzebny. Teraz wiadomo gdzie nacisnąć, żeby dodać komentarz.Bardzo zachęcam do korzystania z niego jak najczęściej.

Ostatnia opcja, z której jestem zadowolony i powinna działać prawidłowo, to przeniesienie bezpośrednio do okienka komentarza po naciśnięciu guzika „dodaj komentarz”. Wcześniej bywało różnie, czasem post otwierał się w połowie i ktoś, kto nie wiedział, że komentarz dodaje się na końcu wpisu, mógł go nie znaleźć.

To wszystko oddaję Wam do testowania i sprawdzania, czy rzeczywiście jest lepiej i czy działa lepiej. Jeśli coś nie działa i wywala błędy – piszcie, będziemy naprawiać.

Na koniec ostatnia nowość.  Jakieś tam „read more” zamienione zostało na pięknie brzmiące „czytaj dalej” i też bardziej wiadomo co z tym przyciskiem zrobić. Najbardziej z dzisiejszych zmian podoba mi się ładowanie takiego wpisu, który jest rozszerzony. Wcześniej wszystko uciekało w prawo, ładowały się zdjęcia i wracało na swoje miejsce. Średnio efektownie to wyglądało, wręcz topornie. Teraz jest znacznie przyjemniej i ładniej. Nie będę opowiadał, sami sprawdźcie. :old:

Do usłyszenia.

p.s. kto czeka, to już niedługo się doczeka ;)

GD Star Rating
loading...

Renata i Paweł

Październik 20, 2010

Reportaż w czerwcu, plener w październiku… ;)

W skrócie.

Czytaj dalej „Renata i Paweł”

GD Star Rating
loading...