Wprowadzamy nowości.

Luty 28, 2011

Jutro pierwszy marca. W zasadzie można powiedzieć – przedwiośnie. Idzie nowe. U nas też.

Wprowadziliśmy kilka nowych produktów. Wszystko po to, by przygotować dla wszystkich jeszcze większą gamę możliwości.

Pierwsza nowość to indywidualne okładki na płyty CD/DVD z Waszej uroczystości. Jakiś czas temu przygotowaliśmy okładki w których oddajemy płyty. Są naszym zdaniem ciekawe, ponieważ zaprojektowane w wybitnie minimalistycznym stylu. Jeśli ktoś chciałby jednak „na bogato” :green:  ze zdjęciami to od tej pory jest taka możliwość. Naszym zdaniem wyglądają bardzo solidnie i estetycznie.

Druga nowość, o którą mieliśmy naprawdę bardzo wiele zapytań to… fotoksiążki. Dostępne będą w 2 formatach i w eleganckich okładkach z eko-skóry. Rozkładówki na grubym kartonie, bardzo ładne. Papier wysokiej jakości i co najważniejsze – dzięki zastosowanej technice jakość ta jest i będzie powtarzalna. Wcześniejsze nasze doświadczenia z fotoksiążkami nie dawały satysfakcji z efektu końcowego.

Poniżej kilka zdjęć z krótkim komentarzem. Zdjęcia zrobione na szybko w warunkach nijakich. Być może nie do końca oddają efekt.

Do egzemplarzy próbnych wybraliśmy różne zdjęcia z naszego portfolio:

Okładka CD.

Zadrukowana jest zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna część.  Całość wykonana z grubego materiału.

Wkładka na CD wykonana z przezroczystego plastyku.

Tylna część w zależności od przygotowanego projektu może być dowolna. W tej wersji przygotowaliśmy tył czarny na nasze logo firmowe :)

Fotoksiążka.

Na zdjęciach wersja 30x30cm 10 rozkładówek – czyli opcja standardowa.

Łączenie rozkładówek.

Grubość kartonu.

Grzbiet.

Kilka przykładowych rozkładówek. Ta poniżej w całości ma 60x30cm… Na „żywo” wygląda imponująco.

Porównanie fragmentu strony fotoksiążki z odbitką w formacie 15x21cm. Proszę zwrócić uwagę na kolorystykę. Jest identyczna.

Już wyjaśniam. Na karcie fotoksiązki położona jest fotografia. Pewnie i tak tego nie widać, ale chodzi o pokazanie różnicy w grubości papieru foto i karty książki.

Pełna rozkładówka 60×30 cm a obok zdjęcie w formacie 15×21 cm.

Tu pewnie też ciężko się domyślić co chcieliśmy pokazać – czyli środek rozkładówki. Wykonany w taki sposób by przy przewracaniu kart nic nie pękało i się nie gniotło.

Mamy nadzieję, że nasze nowości się podobają. W czasie spotkań z nami będzie można oglądać i podziwiać bezpośrednio. :brawo:

Wkrótce jeszcze trochę nowych rzeczy.

Zapraszamy.

GD Star Rating
loading...

2 komentarze to “Wprowadzamy nowości.”

 1. fotograf pisze:

  Hmm… nic nie stoi na przeszkodzie, by półtora roku temu było teraz 8)

  GD Star Rating
  loading...
 2. mama Majki pisze:

  Okładka CD jest super! Minimalistyczna, a jednak bardzo efektowna! Szkoda, że nie było takich półtora roku temu…  :wink:

  GD Star Rating
  loading...

Leave a Reply

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :green: :brawo: :hmm: :sick: :swiety: :czerwona: :no: :oink: :ok: :blah: :facepalm: :foch: :hahaha: :old: