Kalendarz.

Czerwiec 30, 2010

Powoli otwieramy kalendarz na 2011 rok. Do tej pory wszystkich informowaliśmy, że nie chcemy wpisywać się w nową świecką tradycję zamawiania ślubnego ma 2 lata w przód i kalendarz był zamknięty. Minęła pierwsza połowa roku i tym samym zapraszamy Was do rezerwacji terminów na nasze usługi fotograficzne.

Do tej pory podchodziliśmy do naszych Ślubniaków i do składanych deklaracji dotyczących zamawianych terminów z pełnym zaufaniem. Niestety doświadczenia (na szczęście nieliczne) z tego roku sprawiły, że musimy wprowadzić modyfikacje i sprecyzować reguły związane z terminami.

Mamy nadzieję, że nowe jasne zasady nie będą dla nikogo trudnością i jednocześnie wprowadzą porządek.

Wygląda to następująco.

1. Rezerwacje terminów na rok 2011 rozpoczynamy z dniem 1.07.2010 r. Z góry uprzedzam, że kilka terminów jest niedostępnych z uwagi na uroczystości rodzinne.

2. Rezerwacja terminu następuje po uprzednim skontaktowaniu się z nami osobiście lub telefonicznie. Nie rezerwujemy terminów przez gg, skype i pocztę e-mail. Drogą elektroniczną z radością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

3. Rezerwacja o której mowa powyżej jest ważna przez:

– 30 dni – dla terminów dłuższych niż 90 dni od momentu rezerwacji
– 14 dni – dla terminów krótszych niż 90 dni od momentu rezerwacji

W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość skracania tych terminów.

4. W ciągu 30 (14) dni powinno nastąpic ustalenie szczegółów dotyczących zlecenia i ostateczna decyzja odnośnie rezerwacji terminu.

5. W przypadku niedopełnienia punktu 4 – termin automatycznie wraca do puli terminów wolnych.

5. Potwierdzenie terminu i jego ostateczne umieszczenie w naszym kalendarzu wiąże się z podpisaniem umowy.

6. Pozostałe kwestie reguluje umowa zawarta pomiędzy zamawiającym a wykonawcą.

Do tej pory nigdy nie musieliśmy odwoływać się do takich zapisów, ale życie pisze różne scenariusze.

Ten krótki regulamin powstał bardzo spontanicznie i prawdopodobnie będzie modyfikowany. Najświeższa i najbardziej aktualna wersja będzie znajdowała się w zakładce FAQ.

Zapraszamy do współpracy z nami.

GD Star Rating
loading...

Leave a Reply

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :green: :brawo: :hmm: :sick: :swiety: :czerwona: :no: :oink: :ok: :blah: :facepalm: :foch: :hahaha: :old: